Versenyeredmények

 

2023-2024-es TANÉV

Kerületi Kidobós Bajnokság 2024. január 31.

7-8. évfolyam lányok: III. helyezés

A csapat tagjai: Kiss Moron Fabiana Valentina, Kuruc Vivien Enikő (7.a), Molnár Jázmin Evelin,                      Varga Henrietta (8.a)

7-8. évfolyam fiúk: I. helyezés

A csapat tagjai: Neksa Molina Lexys David, Nugroho Faizuddin Ardli (7.a), Gargya Gábor Levente,          Horváth Leon Jusztin (8.a)

Kerületi Kidobós Bajnokság 2024. január 9.

6. évfolyam: I. helyezés

A csapat tagjai: Bende Irén Julianna, Bider Renáta Elizabet, Kurtyán Bence, Vastag Mora Adalberto Rafael

5. évfolyam: I. helyezés

A csapat tagjai: Juárez Szuromi Erick Nikolas, Nagy Ramóna, Noman Arleena, Nugroho Wildan Fathurrohman

Kerületi Teremfoci Bajnokság 2023. november 8.

3-4. évfolyam fiúk: II. helyezés

A csapat tagjai: Lakatos Brendon, Bartok Aron, Mohamed Tim 4.a Rácz Zsolt, Szilágyi Denis 3.a

 

2022-2023-as TANÉV

Hittan rajzpályázat: „Isten háza” címmel 2023. május 9.

Balogh Brendon 4.a II. hely

Balogh Mirella 1.a II. hely

Balogh Vanessza 5.a I. hely

Pópa Álik 5.a Különdíj

Kerületi Atlétikai Csapatbajnokság 2023. április 17.

Iskolánk a III. helyezést szerezte meg

A csapat tagjai: Bende Irén Julianna 5.a, Vastag Mora Adalberto Rafael 5.a, Alatrash Ousama 6.a,                      Kiss Moron Fabiana Valentina 6.a, Gargya Gábor Levente 7.a, Horváth Leon Jusztin 7.a,                               Ötves Alex Rikárdó 7.a, Szuromi González Jesús Daniel 7.a

Petőfi 200 Kerületi Versmondó Verseny alsósoknak 2023. március 27.

3. évfolyam: Herenkovits Zalán (3.a) II. hely

4. évfolyam: Pozsár Hanna (4.a) III. hely

Kerületi mezei Futóverseny 2023. március 23.

7. évfolyam: Gargya Gábor (7.a) II. hely

8. évfolyam: Balogh Márk (8.a) I. hely

Kerületi Vers-, és Prózamondó Verseny 2023. március 13.

Vers kategória: 5-6. évfolyam: Kurtyán Bence (5.a) III. hely

7-8. évfolyam: Balogh Márk (8.a) III. hely

Kerületi Zsinórlabda Bajnokság 2023. március 8.

5-6. évfolyam lányok: III. helyezés

A csapat tagjai:

Bende Irén Julianna, Nagy Vivien, Noman Angeelina, Puzsoma Mirjam (5.a osztályos tanulók)

Bello Gladys, Chang Tsai Ho, Kiss Moron Fabiana, Kuruc Vivien (6.a osztályos tanulók)

Kerületi Asztalitenisz Bajnokság 2023. január 18.

7-8. osztályosok között:

I. helyezés: Balogh Roland 7.a

II. helyezés: Horváth Leon Jusztin 7.a

2019-2020-as TANÉV

Kerületi népmese mondó verseny 2019.09.30.

  1. évfolyam: Jakab Áron – gyönyörűen szerepelt!
  2. évfolyam: Kurtyán Bence I. hely
  3. évfolyam: Jankovic Timót III. hely
  4. évfolyam: Balogh Roland I. hely, Borovi Dominik különdíj

Kerületi Alsós Zsinórlabda-bajnokság 2019.11.12.

1-2. évfolyamosok: I. hely

A csapat tagjai: Kiss Barnabás, Lumiku-Panta Noel, Szabó Csilla 1.a

Balogh Gábor, Herbák Nimród, Medina Pahmer Zahiri, Molnár Viktor, Yang Liyijia, Rodriguez Pedroza Andres, Noman  Angeelina 2.a

Kerületi Floorball Bajnokság 2019.11.20.

5-6. évfolyamos lányok: I. hely (Alatrash Maria, Eze Favour, Mezei Mária)

5-6. évfolyamos fiúk: III. hely (Balogh Márk, Finol Zerpa Gabriel, Németh Kevin)

Kerületi Szellemi Olimpia 2019.12.10. III. hely

Farkas Nikolasz, Kuruc Kevin, Lővey Bence, Répási István (8.a)

Kerületi Kazinczy Szépkiejtési Verseny 2020. 02. 11.

5-6. évfolyam: Balogh Márk (5.a)  II. hely

Kerületi Zsinórlabda-bajnokság 5-6. évfolyam lány 2020.02.26. II. hely

A csapat tagjai: Bakonya Vivien, Kainat Nadeem,Mundér Dóra, Mundér Júlia (5.a)

Alatrash Maria, BolivarKörössy Loreanys Valentina, Espinosa Mikly Nikol, Mezei Mária, Perez Brinzey Lucia, Réti Hanna (6.a)

Kerületi alsós versmondó verseny

Kurtyán Bence (2.a) II. hely