Elérhetőségek

Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

1064 Budapest, Vörösmarty utca 49-51.

OM azonosító: 034904

KLIK azonosító:191012

Telefon:
06 1 312  7811
06 1 373  0091 (direkt fax)
06 30 397 0638

Mellékállomások:

Intézményvezető Kovács Ilona 23
Intézményvezető helyettes Némethné Márk Julianna 13
Titkárság Orbányi Magdolna 17
Tanári 19
Gazdasági 12
Pszichológus  Boncsérné Kéri Katalin 27
Porta 14
Konyha 16
Könyvtár 22
Orvosi szoba

Dr Zsigó Enikő iskolaorvos

Nagyné Bódis Zsuzsanna védőnő

kedd 8 – 14 között

26
Kistornaterem 28
Nagytornaterem 11
Logopédia 18

Szociális segítő: Szigetvári Richárd

06 70 505 48 96

Tájékoztató a szociális segítő munkájáról

Email:
vmai@vmai.hu
vmai.tit@vmai.hu
vmai.gazd@vmai.hu

 

Pedagógusaink elérhetősége:

Besenyő Gabriella                            bgabriella@vmai.hu

Czuppon Zsolt                                   czzsolt@vmai.hu

Cseriné Pataki Ildikó                         pildiko@vmai.hu

Gabonyi Zsuzsanna                          gzsuzsanna@vmai.hu

Horváthné Halász Eszter                 heszter@vmai.hu

Juhászné Terdik Krisztina                tkrisztina@vmai.hu

Kiss Anikó                                           kaniko@vmai.hu

Kovács Ilona       vmai.igazgato@vmai.hu  tananyagokat kérem a: kilona@vmai.hu

Krutyko Jelena                                   kjelena@vmai.hu

Margittai Judit                                   mjudit@vmai.hu

Máténé Fekete Klaudia                   fklaudia@vmai.hu

Miklósvölgyiné Szabó Andrea        szandrea@vmai.hu

Murguly Józsefné                             mjozsefne@vmai.hu

Némethné Márk Julianna               vmai.igh@vmai.hu

Pelkáné Hoffer Olga                        holga@vmai.hu

Péterfi Judit                                       pjudit@vmai.hu

Sándor Gábor                                   sgabor@vmai.hu

Tárnokné Major Krisztina               mkrisztina@vmai.hu

Tóth Andrea                                      tandrea@vmai.hu

Vinczéné Balogh Anikó                    baniko@vmai.hu

Boncsérné Kéri Katalin                    kkatalin@vmai.hu