Ringató dallamok

2015. október 7-én Hevesi Imre, az országszerte elismert zenész és gyermekműsorok ikonja
csodálatos hangulatú foglalkozást tartott iskolánk elsőseinek.
Imi bácsi nem csupán hangjával és karizmatikus fellépésével kápráztatta el a kisdiákokat, hanem egy rögtönzött hangszerbemutatóval is kedveskedett nekik.
Az kicsik lelkesen énekeltek és érdeklődve figyelték a gyermekdalokat és mondókákat.
Aznap délután megtörtént a csoda. A varázsének foglalkozás kiegyensúlyozott érzelmi állapotba hozta a gyerekeket.
A közös zenehallgatás  kifejtette feszültségoldó hatását és elősegítette az egymásra figyelés képességének kialakulását.
Reméljük, hogy Imi bácsi a továbbiakban még sokszor meglátogatja iskolánkat és megtanítja a gyermekeket az önfeledt muzsikálás befogadására és szeretetére.